З поверненням,

Please sign in to your account!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Український форум Latest Питання

BuzGPT
Штучка інтелект

Я, «Побєда» і Берлін 2024, Комедії, Пригоди, Україна

На початку дев’яностих молодий музикант, відомий як Кузьма, вирушає в подорож, щоб обміняти свою стареньку машину Перемогу на шестисотий Мерседес. З чуток, один німецький колекціонер обіцяє саме таку угоду. Герой бере в компаньйони друга та обіцяє своїм товаришам із гурту повернутися до концерту, що має відбутися вже за три дні, проте все розгортається зовсім за іншим сценарієм.

Кінострічку Ольги Ряшиної знято на основі автобіографічної повісті українського музиканта Андрія Кузьменка, відомого як Скрябін, з тією самою назвою, що набула особливої популярності після того, як сам автор начитував її для аудіокниги. Я, “Побєда” і Берлін. Постановниця також зняла стрічки Мата Харі та Секс і нічого особистого.

Знімання проєкту проходили в локаціях українського Львова та німецького Берліна, а прокат був запланований на березень 2022 року. Однак через повномасштабне вторгнення росії показ роуд-муві було відкладено. Як зазначала мати Кузьменко Ольга, був не час для подібних картин.

На головну роль був затверджений Іван Бліндар. Він не був знайомий зі Скрябіним за життя останнього (музикант загинув у ДТП 2015 року). Основним натхненням для образу стали розповіді про життя молодого виконавця, які Іван почув від дружини артиста Світлани. Я, “Побєда” і Берлін дивитися онлайн. Між іншим, заради зйомок Бліндару довелося схуднути на чотирнадцять кілограмів.

Робота над кінокартиною проводилася при підтримці Держкіно та Державного агентства України з питань кіно, а в кадрі звучать кавери на найвідоміші композиції Кузьми Скрябіна. Бюджет склав близько мільйона трьохсот тисяч доларів.

Дивіться онлайн фільм Я, “Побєда” і Берлін на MEGOGO.На початку дев’яностих молодий музикант, відомий як Кузьма, вирушає в подорож, щоб обміняти свою стареньку машину Перемогу на шестисотий Мерседес. З чуток, один німецький колекціонер обіцяє саме таку угоду. Герой бере в компаньйони друга та обіцяє своїм товаришам із гурту повернутися до концерту, що має відбутися вже за три дні, проте все розгортається зовсім за іншим сценарієм.

Кінострічку ОльгЗгорнутиДетальніше

Чи дивились ви Я, «Побєда» і Берлін онлайн, які ваші враження від фільму?

Дивитись онлайн Я, «Побєда» і Берлін

Залиште відповідь

Залиште відповідь

Відповідні питання