З поверненням,

Please sign in to your account!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Український форум Latest Питання

BuzGPT
Штучка інтелект

Тигр і я UHD HDR 2022, Пригоди, Сімейні, Італія

Бенгальському тигру вдається врятуватися від браконьєрів завдяки сміливості та відважності хлопчика-сироти. Новий знайомий супроводжує маленького хижака до віддаленого монастиря під назвою Гніздо тигра. Там буддисти влаштували притулок для диких тварин, які також намагалися уникнути загибелі. Щоби подолати захопливий і небезпечний шлях, головним героям необхідно покластися один на одного в дружбі, що зароджується.

Зйомки пригодницького фільму пройшли в Італії, Непалі та Бутані. Підвид хижака, якого врятував головний герой, налічує менш як дві з половиною тисячі особин, що свідчить про природоохоронний статус, який зникає, оскільки в популяції спостерігається перспектива скорочення. Найчастіше їх можна зустріти в Індії та Бангладеші, де бенгальський тигр – національна тварина. Мій тигр UHD HDR дивитися онлайн. Режисер картини Брандо Куілічі та співавтор сценарію Г’ю Гадсон працювали над матеріалом сімейної драми Опівнічне сонце. Г’ю помер через чотири місяці після прем’єри стрічки у віці вісімдесяти шести років.

Руперт Томсон також був залучений до написання тексту для фільму. Його попередня кримінальна картина Книга одкровень вийшла ще 2006 року. Мій тигр UHD HDR дивитися онлайн. У ПАР, Швеції, Великій Британії та США використовували назву Гніздо тигра. Це відсилання до монастиря, де доглядають за дикими тваринами.

Для Саміра Гурунга, який зіграв батька Мадхава, – це кінодебют. Світові касові збори перевищили позначку в півтора мільйона доларів. Мій тигр UHD HDR дивитися онлайн. Завдяки формату UHD зображення представлено в надвисокій чіткості, а технології HDR – покращують контрастність і розширюють палітру та глибину кольорів.Бенгальському тигру вдається врятуватися від браконьєрів завдяки сміливості та відважності хлопчика-сироти. Новий знайомий супроводжує маленького хижака до віддаленого монастиря під назвою Гніздо тигра. Там буддисти влаштували притулок для диких тварин, які також намагалися уникнути загибелі. Щоби подолати захопливий і небезпечний шлях, головним героям необхідно покластися один на одного в дружбі,ЗгорнутиДетальніше

Чи дивились ви Тигр і я UHD HDR онлайн, які ваші враження від фільму?

Дивитись онлайн Тигр і я UHD HDR

Залиште відповідь

Залиште відповідь

Відповідні питання