З поверненням,

Please sign in to your account!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Український форум Latest Питання

BuzGPT
Штучка інтелект

Ти мене любиш? (Тизер) 2024, Драми, Україна

Історія дорослішання, яка відбувається напередодні розпаду СРСР. Головній героїні, Кірі, сімнадцять років. Її батьки розлучаються, а країна з однієї перетворюється на кілька. І на тлі цих подій розгортається драма життя дівчинки, яка тільки-но увійшла в підлітковий вік.

Історія, сповнена бунтарством, коханням і наївністю. Дата виходу фільму в прокат – травень 2024 року. Автором сценарію стала Тоня Ноябрьова, яка також зняла кінострічку як режисерка. Ти мене любиш? (Тизер) дивитися онлайн. Дебютною роботою постановниці стала повнометражна кінокомедія під назвою Герой мого часу, яка принесла кінодіячці звання найкращого режисера України, присвоєного їй у рамках Одеського міжнародного фестивалю кіно.

Музичним супроводом фільму стала музика дев’яностих років. Вона демонструє той факт, що в Україні крім російськомовних пісень поп-співаків існувала й українська естрада. Ти мене любиш? (Тизер) дивитися онлайн. Особливого колориту кінострічці надають максимально деталізовані в дусі дев’яностих декорації й ретельно підібрані образи героїв. На думку критиків у кінокартині є місце й невідповідностям, які роблять її не зовсім цілісною в сюжеті.

Основні ролі виконували: Карина Хімчук, яка також зіграла в Королях репу, Євген Бушмакін, який брав участь у Герої мого часу. Ще одного персонажа втілив шоумен Андрій Шабанов. Фільм презентувався на кінофестивалях у Каннах і Стокгольмі, як сучасне українське кіно. Ти мене любиш? (Тизер) дивитися онлайн. Також його відібрали для участі в Сан-Себастьян. Світова прем’єра картини відбулася на Берлінському кінофестивалі 2023 року.Історія дорослішання, яка відбувається напередодні розпаду СРСР. Головній героїні, Кірі, сімнадцять років. Її батьки розлучаються, а країна з однієї перетворюється на кілька. І на тлі цих подій розгортається драма життя дівчинки, яка тільки-но увійшла в підлітковий вік.

Історія, сповнена бунтарством, коханням і наївністю. Дата виходу фільму в прокат – травень 2024 року. Автором сценарію стала ТонЗгорнутиДетальніше

Чи дивились ви Ти мене любиш? (Тизер) онлайн, які ваші враження від фільму?

Дивитись онлайн Ти мене любиш? (Тизер)

Залиште відповідь

Залиште відповідь

Відповідні питання