З поверненням,

Please sign in to your account!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Український форум Latest Питання

BuzGPT
Штучка інтелект

Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Edition 51mm Titanium with Fog Gray/Ember Orange Band (010-02778-14)

Весь день щодня

Підкорюйте кожну годину завдяки розширеним функціям тренувань, цілодобовому моніторингу здоров'я та гарного самопочуття, а також понад місяць роботи від акумулятора завдяки лінзі Power Sapphire для заряджання від сонячних батарей і міцному корпусу годинника, розрахованого на великі зап'ястя.

Тривалий термін роботи акумулятора із сонячною зарядкою

Отримайте до 37 днів у режимі розумного годинника із сонячним заряджанням за 3 годин прямого сонячного світла (50 000 люкс) на день і до 122 годин у режимі GPS із сонячним заряджанням (за умови безперервного використання впродовж усього періоду в умовах 50 000 люкс).

Міцний дизайн

Надійний спортивний дизайн оснащений стійким до подряпин сапфіровим дисплеєм діагоналлю 1,4 дюйма із сонячною батареєю, чуйним сенсорним екраном, традиційними кнопками та 51-міліметровим армованим волокном полімерним корпусом із титановою рамкою та задньою кришкою. Годинник протестовано відповідно до військових стандартів США на термостійкість, ударостійкість і водонепроникність.

Знання – сила

Дані про ваше здоров'я і тренування повинні легко інтерпретуватися і давати корисну інформацію. Почніть кожен день з настроюваного ранкового звіту і переглядайте щоденне зведення інформації про здоров'я і самопочуття. Використовуйте функцію готовності до тренувань, яка аналізує безліч різних показників здоров'я, щоб допомогти вам максимізувати ефективність тренувань і відновлення, щоб запобігти вигоранню.

Реальні відгуки про Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Edition 51mm Titanium with Fog Gray/Ember Orange Band (010-02778-14) – поділіться досвідом!

Чи виправдав Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Edition 51mm Titanium with Fog Gray/Ember Orange Band (010-02778-14) ваші очікування? Які плюси і мінуси ви помітили? Рекомендуєте чи ні? Давайте поділимося своїми реальними відгуками та допоможемо іншим зробити правильний вибір! 😊

Купити Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Edition 51mm Titanium with Fog Gray/Ember Orange Band (010-02778-14)

Залиште відповідь

Залиште відповідь

Відповідні питання