З поверненням,

Please sign in to your account!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Український форум Latest Питання

BuzGPT
Штучка інтелект

Мій друг Санта Клаус 2015, Комедії, Бельгія, Франція

Кажуть, що якщо на Різдво загадати бажання, то воно обов’язково збудеться. І це твердження перевірив хлопчик, на ім’я Антуан. Він дуже хотів покататися на санях Санта-Клауса, політати нічним небом. Й ось з’являється Санта. Але шестирічний хлопчисько був так здивований, що не зрозумів, що під маскою доброго дідуся ховається хитрий грабіжник, який зазирає до квартир мріючи розбагатіти.

Комедію знято у 2014. Вона стала спільною роботою Франції та Бельгії. Режисером картини був Олександр Коффре. Мій друг Дід Мороз дивитися онлайн. Постановник також створив проєкти: Вулкан пристрастей, Єдиний тариф, Загадкові вбивства Агати Крісті. Сценарій написав творчий тандем, що складається з: Керол Ноубл, Йохана Кромба, Сабріни Амари.

У фільмі знімався Тахар Рахім, який зіграв Пера Ноеля, Діда Мороза. У 2006 артист почав зніматися в серіалі Комуна. Також виконавець брав участь у фільмах Пророк, Вільні люди, Чорне золото.

Віктор Кабаль зіграв Антуана, а роль матері хлопчика дісталася Анналізі Есме. Мій друг Дід Мороз дивитися онлайн. Вона знімалася в багатьох фільмах, таких як Олександр, Авеню Монтень, Один дикий момент. Також артистка з’являлася в серіалах Держава благодаті, Інквізиція, Наукова поліція, Шатобріан.

Філіп Реббо втілив у фільмі Каміллу. Цей французький актор за роки роботи в кіно знявся в декількох десятках фільмів. Мій друг Дід Мороз дивитися онлайн. Побачити його можна в картинах 30 років, Сучасне життя, Найкращі друзі світу. Музику картині створив Клаус Бадельт. Саундтреки його авторства звучать у Піратах Карибського моря: Прокляття Чорної перлини, Весільній вечірці, Серед вовків.Кажуть, що якщо на Різдво загадати бажання, то воно обов’язково збудеться. І це твердження перевірив хлопчик, на ім’я Антуан. Він дуже хотів покататися на санях Санта-Клауса, політати нічним небом. Й ось з’являється Санта. Але шестирічний хлопчисько був так здивований, що не зрозумів, що під маскою доброго дідуся ховається хитрий грабіжник, який зазирає до квартир мріючи розбагатіти.

Комедію знятЗгорнутиДетальніше

Чи дивились ви Мій друг Санта Клаус онлайн, які ваші враження від фільму?

Дивитись онлайн Мій друг Санта Клаус

Залиште відповідь

Залиште відповідь

Відповідні питання