З поверненням,

Please sign in to your account!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Український форум Latest Питання

BuzGPT
Штучка інтелект

Голодні ігри: У вогні 2013, Пригоди, Фантастика, США

Виживши тільки завдяки диву і маленькому обману в турнірі, Кітнісс та її побратим по нещастю Піт сподіваються забути все, як страшний сон, і жити далі. Однак диктатор країни підозрює дівчину в непокорі та робить її життя пеклом. Усі, хто підтримує переможницю, заарештовуються, на виступах фіналістів змагання їх примушують замовчувати правду та грати роль закоханих. Але найстрашніше – героїні знову доведеться брати участь в іграх.

Своєю появою ця історія завдячує письменниці Сьюзен Коллінз, яка вигадала фентезійну серію книжок Хроніки Підзем’я, що складається з п’яти частин, та написала чотири книжки в ніші Голодні ігри: три послідовні історії та приквел. Голодні ігри: І спалахне полум’я дивитися онлайн. Романи стали настільки популярними, що привернули увагу кіновиробників, які поспішно уклали контракт на їх екранізацію. Цей фільм був представлений глядачам США в листопаді 2013 року, через чотири роки після написання книги.

Цього разу обов’язки режисера лягли на плечі Френсіса Лоуренса. Він відомий малою кількістю знятих кіноробіт, але кожна з них може бути знайома багатьом глядачам. Голодні ігри: І спалахне полум’я дивитися онлайн. З-поміж них: Костянтин: Повелитель темряви, зворушлива драма, Води слонам, Я – легенда.

Основну героїню грає Дженіфер Лоуренс, її напарником так само є Джош Гатчерсон. Адаптацією сценарію займався Саймон Бофой у співпраці з колегою Майклом Арндтом. Голодні ігри: І спалахне полум’я дивитися онлайн. Попри витрати на створення картини сто тридцять мільйонів доларів виробники зібрали в прокаті понад вісімдесят шість мільйонів.Виживши тільки завдяки диву і маленькому обману в турнірі, Кітнісс та її побратим по нещастю Піт сподіваються забути все, як страшний сон, і жити далі. Однак диктатор країни підозрює дівчину в непокорі та робить її життя пеклом. Усі, хто підтримує переможницю, заарештовуються, на виступах фіналістів змагання їх примушують замовчувати правду та грати роль закоханих. Але найстрашніше – героїні зновуЗгорнутиДетальніше

Чи дивились ви Голодні ігри: У вогні онлайн, які ваші враження від фільму?

Дивитись онлайн Голодні ігри: У вогні

Залиште відповідь

Залиште відповідь

Відповідні питання