З поверненням,

Please sign in to your account!

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Український форум Latest Питання

BuzGPT
Штучка інтелект

Чоловік на ім’я Отто 2022, Комедії, Драми, Швеція

В околицях Піттсбурга живе Отто Андерсон. Точніше, не живе, а намагається припинити жити. Раніше він вів активну діяльність, але нещодавно пішов на пенсію. Його дружина Соня померла, дітей немає, і він не бачить сенсу в подальшому існуванні. Але щойно Отто починає робити чергову спробу самогубства, з’являється хтось, хто заважає довести її до кінця. Поступово життя його закручує в нові вири.

Фільм має оригінальну назву ؘ- Людина, на ім’я Отто. Знятий за мотивами роману шведського письменника Фредріка Бакмана, який називається Друге життя Уве. Мій жахливий сусід дивитися онлайн. Твір опубліковано у 2012, коли автору було тридцять із лишком років. Його літературний дебют переріс у бестселер.

У 2015 книга екранізувалася на батьківщині, у Швеції, режисером Ханнесом Хольмом. Через два роки ця картина номінувалася на Оскар у категорії Найкращий фільм іноземною мовою. Мій жахливий сусід дивитися онлайн. Уве зіграв шведський актор Рольф Лассгорд. В американській кіноадаптації ім’я центрального персонажа змінили на Отто. Підготовкою сюжету займався сценарист Девід Магі, а в режисерське крісло запрошено Марка Форстера, відомого за низкою кінохітів.

Зйомки картини велися в Піттсбурзі ─ у локації, де за задумом Девіда Магі розгортався сюжет. Бюджет стрічки склав п’ятдесят мільйонів доларів, а прокат приніс сто сім мільйонів. Головну роль у фільмі Мій жахливий сусід виконав Том Генкс, а центральну героїню, сусідку Отто – Марісоль, зіграла акторка мексиканського походження Маріанна Тревіньо. Мій жахливий сусід дивитися онлайн. Соню в молодості втілила Рейчел Келлер, яка свого часу навчалася в консерваторії, щоб співати в хорі Собору Святого Павла.В околицях Піттсбурга живе Отто Андерсон. Точніше, не живе, а намагається припинити жити. Раніше він вів активну діяльність, але нещодавно пішов на пенсію. Його дружина Соня померла, дітей немає, і він не бачить сенсу в подальшому існуванні. Але щойно Отто починає робити чергову спробу самогубства, з’являється хтось, хто заважає довести її до кінця. Поступово життя його закручує в нові вири.

ФільЗгорнутиДетальніше

Чи дивились ви Чоловік на ім’я Отто онлайн, які ваші враження від фільму?

Дивитись онлайн Чоловік на ім’я Отто

Залиште відповідь

Залиште відповідь

Відповідні питання